Home

<<<zpět k T77

<<<zpět k Download

Dne 15.11.2006 byl na serveru mafia-jpas.net zveřejněn výborný model Tatry 77A do české hry Mafia. Mafia je už tak vydařená hra, ale československý proudnicový vůz z třicátých ji dal ten pravý říz. Cítím se tak trochu duchovním otcem tohoto addonu , protože jsem kontaktoval pány Davida Řehoře (autora 3D modelu) a Antonína Schindlera (předního českého addonmakera) a z jejich spolupráce se zrodil tento, ale nejen tento model. Takže stahujte

ZDE

Pro vložení modelu budete muset kromě hry a modelu samotného potřebovat jeden prográmek, konkrétně Mafia Data Xtraktor. Tímto programem rozbalíte 2 položky, konkrétně textures a models. Pak spustíte samorozbalovací program s Tatrou. Jako auto k nahrazení doporučuji Ulver Airstream Fordor (tmavožluté), díky tomu budete moci získat Tatru po misi "Výlet do přírody" a automechanik Lucas Bertone Vám o ní řekne toto (viz obr. 3.):

Krom toho jsou zvuky Ulveru (v reálu Chrysler Airflow) celkem přesvědčivé.

Tatru můžete defaultně nainstalovat v 6 barevách: černá, červená, slonová kost, stříbrná, tmavočervená a tmavozelená. Barvy si ale můžete měnit sami, stačí změnit barvu v souboru t77a_color.bmp na jakou si přejete. Je to dokonce dovoleno v licenčních ujednáních. Přeji milé zážitky z hraní.

Často byl zdůrazňovan kontrast mezi modernou a ladnými liniemi sedmasedmdesátky-

V Mafii je možno si pořídit podobné fotky-